Çalışma İzinleri

Rusya Federasyonu ve diğer Rusça konuşulan ülkeler çalışma izinleri konusu kendine has prosedürlere sahiptirler.

RUSÇA KONUŞAN ÜLKELERDE ÇALIŞMA İZİNLERİ ALIMI

Rusya Federasyonu ve diğer Rusça konuşulan ülkeler çalışma izinleri konusu kendine has prosedürlere sahiptirler. Başvuru aşaması da, sürecin takibi de önemlidir. Sembol Sertifika olarak, Rusya ihracat yeterlilik belgesi teminindeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle bu alanda da yanınızdayız. Uzman kadromuz süreci sizin için yönetir. Zaman, işgücü ve dolayısıyla maddi kayıplar yaşamanızın önüne geçer.

Tıpkı tüm bürokratik başvuru işlemlerinde olduğu gibi, süreci sadece bir başvuru işlemi gibi değerlendirmemek gerekir. Dosyanın doğru ve eksiksiz oluşturulması, ilgili beyanların uygun cümlelerle ifade edilmesi bile başvuru sonucuna etki eder. Bundan sonraki aşamada ise; Rusya çalışma izni veya diğer ülkelerdeki çalışma izni sürecinizin takibi gerekir. Bu durum da tam anlamıyla mesai ayırmaya ihtiyaç duyar. Ayrıca sürece hâkimiyetiniz de önem taşır.

Zahmet veren zorlu bürokratik süreçlerle baş etmek işiniz bir parçası olmak zorunda değil. Zamandan ve işgücünden kaybetmenize neden olacak bu tip işlemleri doğru bir profesyonele delege etmek önem taşır. Sembol Sertifika olarak, çözüm odaklı profesyonel çalışma sistematiğimizle yanınızdayız.

Rusya çalışma izni açısından bakıldığında, çalışma izin onaylarında son yıllarda düşüş olduğu görülmektedir. Daha bir ince eleyip sık dokuma süreci işlemektedir. Çalışma izni alamayan firmalar da bulunmaktadır. Benzer durum Rusça konuşan ülkelerde çalışma izni konusunda da geçerli olabilmektedir. Oysa sizin yatırımlarınızın, kurulacak ofisinizin ya da temsilciliğinizin tüm bu süreci bekleme gibi bir lüksü bulunmaz. Üstelik iznin reddi olasılığı gerçekleştiğinde; sürecin sil baştan, başka bir kişiyle tekrar başlaması gereklidir. İstihdam edilecek kişinin kilit bir personel olması durumu ise hiç düşünülmek istenmeyen bir olasılıktır. Pek çok durumda yatırımcılar Rusya pazarına girerken şirketin önemli noktalardaki çalışanlarını Rusya Federasyonu’na göndermek isterler. Böyle durumlara red veya zaman kaybı yaşamamak çok önemlidir.

 

Yurtdışı çalışma izinleri hizmetimiz, Rusya’ya ek olarak şu ülkeleri kapsar:

- Ermenistan çalışma izinleri

- Azerbaycan çalışma izinleri

- Belarus çalışma izinleri

- Gürcistan çalışma izinleri

- Kazakistan çalışma izinleri

- Kırgızistan çalışma izinleri

- Moldova çalışma izinleri

- Ukrayna çalışma izinleri

- Özbekistan çalışma izinleri

 

Yaygın organizasyon ağımız ve uzman personelimiz, Rusya-Ukrayna çalışma izin süreçleri konusunda deneyimlidir. Gerekli işlemleri vakit kaybetmeden, en doğru dokümantasyonla hayat
İletişim Bilgilerimiz


Çalışma Saatleri

PAZARTESİ-CUMA: 09:00 - 18:00


Email

info@sembolsertifika.com

Adres

Izzet Pasa Mah. Yeni Yol Cad. Nurol Tower K:2 K No:3 D No:336/65 Sisli Istanbul


Telefon

+90 212 295 8392
+90 537 872 9052