Şirket Kurulumu

Rusya Federasyonu ve Ukrayna, Sembol Sertifika olarak uzun yıllardır ihracat kalite belgelerini temin ettiğimiz iki ülke.

Rusya Federasyonu ve Ukrayna, Sembol Sertifika olarak uzun yıllardır ihracat kalite belgelerini temin ettiğimiz iki ülke. Sizin de Rusya’da şirket kurma planınız bulunabilir. Aynı şekilde Ukrayna’da şirket kurulumu da, ticari büyümenizin bir uzantısı olarak gündeminize gelebilir.  Şirket kurulumunu hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirmek önemlidir. Bu aşama; organizasyon ağı kurma, personel ve tedarikçi görüşmeleri gibi sırada bekleyen işler için ilk adımdır. Belki şubeler açacaksınız. Binalar kiralayacak, hammadde satın alacaksınız. Ama ülkeye adım atmanın ilk somut aşaması şirket kurulumudur. Şirket kurulumunda zaman ve mesai kaybetmeniz, dolaylı olarak para kaybetmeniz, kara geçmeyi ertelemeniz anlamına gelir.

Kendine özgü bir başvuru ve bürokratik dokümantasyon mekanizması bulunan, Rusya ve Ukrayna gibi ülkelerde şirket kurulumu işlemleri için Sembol Sertifika olarak profesyonel danışmanlık sunuyoruz. Sizin bürokratik ve yasal başvuru işlemleri arasında vakit ve emek kaybetmeden işinize odaklanmanız için, uzmanlığımızı ve deneyimli kadromuzu hizmetinize sunuyoruz.

Bazı durumlarda yurtdışındaki temsilciniz ya da ortağınız başka ülkede şirket kurulumu sürecini sizin adınıza yönetebilir. Ama pek çok durumda onlar da süreç konusunda sıkıntı yaşabilmektedirler. Çünkü söz konusu olan yabancı bir şirketin kendi ülkelerinde ticari kaydının yapılması olunca, bu onların da deneyimli olmadıkları bir işlemdir. Bu nedenle aksaklıkların yaşanması sık karşılaşılan, olağan bir durum haline gelmiştir.

Rusya’da şirket kurulumu aşaması bildik bir başvuru gibi görünse de, istenen evraklar, yerini getirilmesi zorunlu asgari şartlar ve bürokratik işlem aşamaları, Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden farklıdır.  Aynı zamanda Rusya’nın kültürel kodları da başvurunuza cevap verecek yetkili mercilerin davranışlarını bir miktar şekillendirir. Benzer durum Rusya’ya yakın bir devlet işleyiş yapısına sahip olan Ukrayna için de geçerlidir. Ukrayna’da şirket kurulumu işlemleri için de, Rusya şirket kurulumu işlemleri için de Sembol Sertifika olarak hizmetinizdeyiz.

Sembol Sertifika’nın uzman ve deneyimli kadrosu Rusya ve Ukrayna için şirket kurulumu sürecinizi tüm aşamalarıyla takip eder. Gerekli başvuruları en doğru şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Global düzeyde ihracat izin belgeleri ve uygunluk sertifikaları alanındaki deneyimimizin kazandırdığı organizasyon kültürü ve yapısıyla hareket ediyoruz. Başvuru aşamasında yaşama olasılığınız bulunan sorunların gerçekleşme ihtimalini en aza indirmenizi sağlıyoruz. Sıradan ve basit gibi görünen aksilikler bile ilk izleniminize zarar verebilir. Girişiminizi hayata geçireceğiniz yetkili makamların gözündeki prestijiniz olumsuz etkilenebilir. Tüm bu can sıkıcı durumlardan uzak, zaman ve mesai kaybı yaşamadan, Rusya’da şirket kurulumu ve Ukrayna’da şirket kurulumu işlemleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
İletişim Bilgilerimiz


Çalışma Saatleri

PAZARTESİ-CUMA: 09:00 - 18:00


Email

info@sembolsertifika.com

Adres

Izzet Pasa Mah. Yeni Yol Cad. Nurol Tower K:2 K No:3 D No:336/65 Sisli Istanbul


Telefon

+90 212 295 8392
+90 537 872 9052